Úvod Wi-Fi v MHD

Vítáme všechny příznivce Wi-Fi nejen v MHD

Ať už sedíte v kavárně nad šálkem pressa, pracujete na nové prezentaci v hotelovém pokoji, nebo jedete tramvají do práce, můžete se připojit k internetu pomocí Wi-Fi sítě. Web wifivmhd.cz Vám poskytne informace jak a kde Vaše notebooky, tablety a mobilní telefony nakrmit internetem právě v MHD a jiných dopravních prostředcích.

Tento web vznikl v produkci společnosti

Průkopník ve Wi-Fi marketingu a provozovatel první online transport sítě

Průkopník ve Wi-Fi marketingu a provozovatel první online transport sítě

Kdo je MOBILBOARD?

MOBILBOARD je profesionální dodavatel reklamy na dopravních prostředcích po celé ČR a také na Slovensku. Specializuje se na reklamu na autobusech, zajišťuje také polepy tramvají a trolejbusů. Doplněním reklamních kampaní je interiérová reklama na příměstské dopravě, visačky Bus Cards, samolepky a letáky v MHD. MOBILBOARD taktéž nabízí LCD monitory ve vozech MHD, které umožňují vysílání reklamních spotů a oslovují cestující.

Od roku 2013 společnost funguje jako mediální zastoupení dopravců v reklamní činnosti pod obchodním názvem MOBILBOARD Transport Network.

MOBILBOARD je v oboru inovátor – stále hledá a uvádí do provozu nové technologie a projekty. Jako první zavedl již v roce 2010 novinku –  reklamní Wi-Fi ve vozech M