Wi-Fi pro dopravce

MOBILBOARD zajišťuje:                                                             

  • mb wifi transportProdej a provozování mobilních Wi-Fi routerů do vozidel veřejné dopravy se vzdáleným on-line dohledem
  • Prodej a provozování Wi-Fi routerů do statických objektů (nádraží, zastávky…atd.)
  • Možnost využití pro marketing dopravce a také reklamu

Společnost MOBILBOARD má od roku 2014 připraveny nové on-line projekty šité na míru přímo dopravcům – provozovatelům dopravy.  Moderní  Wi-Fi zařízení, které jsou nyní připraveny, jsou určeny nejen pro službu internet Free pro cestující, ale nově mohou být také zajímavým marketingovým nástrojem pro dopravce samotné.  Využití pro marketingové a reklamní účely by mělo taktéž v budoucnu  přispět ke zvýšení reklamních příjmů pro dopravce.

MB Wi-Fi Transport     mb wifi transport

K prodeji dopravcům  je nyní nabízeno speciálně vyladěné Wi-Fi zařízení pro mobilní internet ve vozech.  Zařízení MB Wi-Fi Transport má veškeré potřebné atesty, homologace a unikátní SW nadstavbu poskytující on-line dohled.

Ceny routerů MB Wi-Fi Transport

MOBILBOARD je výhradní distributor výrobce routerů Advantech B+B SmartWorx s.r.o. pro veřejnou dopravu. Garantujeme srovnatelné ceny jako přímo od výrobce. Navíc MOBILBOARD poskytuje další doplňkové služby zejména v podobě vzdálené správy a instalace zařízení.

Využijte možnost dodání zařízení jako součást nového vozu!
(dohodnuto s předními výrobci vozidel)

Další služby pro dopravce:

  • On-line dohled a vzdálená správa routerů ( Help desk) – měsíční, roční poplatek
  • Dodání datových SIM
  • Výroba vstupní stránky  (html s responzivním  obsahem)
  • Instalace v depu dopravce
  • Výroba samolepek Wi-Fi Free v jakémkoli množství a barevnosti
  • Možnost začlenění Wi-Fi reklamy do celorepublikové prodejní sítě MOBILBOARD Transport Network (MBTN) jejímž provozovatelem je MOBILBOARD s. r. o.

Nabídka testovacího provozu nebo pronájem

Testovací provoz/zápůjčka:
Jednou z dalších výjimečných služeb je možnost vyzkoušení zařízení zdarma v rámci testovacího provozu .

Pronájem zařízení:
Pokud zákazník – dopravce nepotřebuje zakoupit router do vozu na stálo, ale jen jednorázově na krátkou dobu – je zde služba pronájmu. Router je možno pronajmout na dobu od 1 měsíce se všemi službami vzdáleného dohledu, instalací a nastavení vstupní uvítací stránky.

Jaké zařízení si vybrat?

Pokud Vás zajímají informace podle jakých základních parametrů se při výběru Wi-Fi routerů orientovat –  srovnání vlastností běžných routerů a MB Wi-Fi Transport naleznete ZDE.

MB Wi-Fi Point             mb wifi point

K prodeji dalším zájemcům  je nyní nabízeno speciální Wi-Fi zařízení fungující jako internet  Hot spot pro statické účely (budovy, zastávky, autobusová nádraží  atd.). Naše zařízení MB Wi-Fi Point má veškeré potřebné homologace a unikátní SW nádstavbu poskytující on-line dohled.

MB Wi-Fi reklama        mb wifi reklama

MOBILBOARD prostřednictvím svého mediazastupitelství MOBILBOARD Transport Network v lednu 2014  spustil nový projekt MB Wi-fi reklama jenž soustřeďuje nabídku mediálního prostoru ve Wi-Fi routerech všech dopravců zapojených do sítě.  Profesionální prodej Wi-Fi reklamy poskytne klientům požadovaná výstupní data jako u internetových kampaní (CTR, CPC, Conversion Rate..atd).

Odvětví internetu je stále rostoucím mediálním segmentem, proto je třeba se zaměřit tímto směrem a opět připravit pro klienty zajímavou prodejní síť.

Reference:

psota

Aktuálně hardwarové řešení společnosti MOBILBOARD využívá přes 15 dopravců v ČR i na Slovensku – mimo jiných jsou to například společnosti Leo Express, Eurobus, Anexia, 3ČSAD, Arriva Transport, Znojemská dopravní společnost PSOTA a Trutnovská autobusová doprava atd.

Instalace v rámci MHD, meziměstské i dálkové dopravy zahrnují autobusy, trolejbusy i tramvaje.

Wi-Fi zařízení používá společnost MOBILBOARD  také na reklamní kampaně do vozů na přání klienta již šestý rok. Bluecastingové kampaně však realizuje již od roku 2007. Dlouhodobé zkušenosti  z realizovaných zakázek dávají předpoklad profesionálního přístupu a kvalitního řešení.

Poptávky:
Pro cenovou kalkulaci a bližší informace k  zařízení MB Wi-Fi Transport – speciálně vyvinutému pro dopravce z České Republiky i Slovenska prosím kontaktujte:

Jan Kubáň
Manager online komunikace pro ČR a Slovensko
tel: +420 730 893 618, +420 577 101 031
email: 
info@mobilboard.cz
www.mobilboard.cz

20140109_baner