Co nového přinesl CZECHBUS 2019? MOBILBOARD zaujal originální expozicí Wi-Fi DRIVE!

Facebook YouTube
Kontakt
04. prosince 2019

Co nového přinesl CZECHBUS 2019? MOBILBOARD zaujal originální expozicí Wi-Fi DRIVE!

Rok se s rokem sešel a opět jsme využili příležitost být pár dní součástí významného tuzemského veletrhu CZECHBUS. V tomto roce jsme však pojali výstavní expozici zcela neobvykle.

Veletržním hostům se naskytl pohled na netradiční stánek v podobě MOBILBOARD Wi-Fi DRIVE THRU, skrze který jsme originálním způsobem demonstrovali rychlost služeb MOBILOARD Wi-Fi pro dopravu a města. Ukazatele v podobě jízdních pruhů, nápadité vizuální prvky, každý detail měl návštěvníka přilákat k návštěvě  a vyvolat pocit rychlého občerstvení DRIVE THRU BAGETERIE. A to se s ohledem na frekvenci hostů určitě povedlo!

V prezentační zóně jsme představili pod vlastním logem nový koncept služeb-Wi-Fi bez starostí, která byla nosným tématem letošního setkání. Právě ta nabízí dopravcům nadstandardní řešení veřejného internetu v dopravě, zcela na míru pro konkrétní typ dopravy, v relativně krátkém čase, a hlavně s minimem starostí. MOBILBOARD jako jeden z mála dodavatelů nabízí veřejné Wi-Fi připojení s marketingovým využitím, což je v tuzemsku ojedinělý projekt.

Zákazníci se tak mohli nejen seznámit s chytrou Wi-Fi a osobně si kvalitní připojení vyzkoušet, což hojně využívala zejména mladší generace, ale také si pochutnat na s nadsázkou pojmenovaném menu „Wi-Fi bagetách“ a „Wi-Finech alias sladkých muffinech“ a dalších specialitách.

Děkujeme všem za příjemné setkání a budeme se na vás těšit zase napřesrok!

  

Kontaktní formulář

Ozveme se vám.