Zveme Vás na MOBILBOARD online webinář

Facebook YouTube
Kontakt
19. listopadu 2021

Zveme Vás na MOBILBOARD online webinář

Wi-Fi, nepostradatelný benefit v dopravě

Příchod epidemie COVID způsobil nemalé ztráty ve veřejné dopravě a počet cestujících i nadále klesá. Jak zmírnit tento dopad a vytvořit pro veřejnost opět atraktivní prostředí v MHD?

POTKÁME SE ONLINE! Zveme Vás na webinář

Srdečně zveme na online webinář připravovaný v 1/2022, kde bychom Vám rádi naživo ukázali několik novinek, které jsou pro moderní internet v dopravě nezbytné.

Vyvinuli jsme několik nových funkcí, které pomohou hlídat funkčnost Wi-Fi routerů a předchází stížnostem cestujících. Rozkryjeme naši NOVINKU, která vstoupí na trh v roce 2022.

CO SE DOZVÍTE?

  • Co je Surikata? Vyvinuli jsme nové funkce dohledového SW k routerům.  Surikata hlídá provoz za Vás!
  • Podělíme se s Vámi o 10leté zkušenosti z provozování Wi-Fi v MHD – odpovědi na nejčastější dotazy uživatelů a IT techniků.
  • Dozvíte se jaké parametry ve výběrových řízeních splní požadavky na kvalitní Wi-Fi připojení ve vozech, jak velká data vybrat pro jednotlivé druhy dopravy.
  • Kdo vůbec jsou uživatelé Wi-Fi ve vozech a na co Wi-Fi nejčastěji používají – výsledky ankety ve vozech.
  • Jak využít Wi-Fi jako rychlý komunikační nástroj pro města a kraje? Jak se vyhnout chybám při nákupu routerů. Proč chtějí mít dopravci Wi-Fi bez starostí?

KOMU JE WEBINÁŘ URČEN?

Webinář doporučujeme provozovatelům dopravy-dopravcům, zřizovatelům dopravy-koordinátorům, krajům, městům, dále technologickým partnerům-výrobcům autobusů, vývojářům projektů loT, Smart City a dalším, které téma veřejné Wi-Fi zajímá.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Přihlaste se přes náš kontaktní formulář a do zprávy uveďte: Webinář Wi-Fi.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Kontaktní formulář

Ozveme se vám.