O nás

Facebook YouTube
Kontakt

Kdo je MOBILBOARD?

MOBILBOARD je dodavatel řešení internetu do vozidel veřejné dopravy a provozovatel reklamní sítě Wi-Fi reklama.

Je výhradní obchodní partner pro veřejnou dopravu přímého výrobce routerů ADVANTECH – globálního výrobce routerů pro průmyslové aplikace.

V letošním roce nastupuje s novým konceptem služeb
Chytré Wi-Fi na klíč.

MOBILBOARD je profesionální dodavatel reklamy na dopravních prostředcích po celé ČR a také na Slovensku. Specializuje se na reklamu na autobusech, zajišťuje také polepy tramvají a trolejbusů. Doplněním reklamních kampaní je interiérová reklama na příměstské dopravě, visačky Bus Cards, samolepky a letáky v MHD. MOBILBOARD taktéž nabízí LCD monitory ve vozech MHD, které umožňují vysílání reklamních spotů a oslovují cestující.

MOBILBOARD je v oboru inovátor – stále hledá a uvádí do provozu nové technologie a projekty. Jako první zavedl již v roce 2010 novinku – reklamní Wi-Fi ve vozech MHD Společnost je průkopník ve Wi-Fi marketingu a provozovatel první online transport sítě.

Od roku 2013 společnost funguje jako mediální zastoupení dopravců v reklamní činnosti pod obchodním názvem MOBILBOARD Transport Network.

Průkopník ve Wi-Fi marketingu
a dodavatel internetu do veřejné dopravy

Jak vznikl projekt Wi-Fi REKLAMA?

Na začátku byl nápad MOBILBOARDU propojit reklamní formáty na transportu s mobilním marketingem.

Již v dubnu 2008 byla realizována na vozech MHD první Bluetooth kampaň pro Fantu, kdy si cestující mohli do mobilu stáhnout hru se skákajícím pomerančem.

Další Bluetooth kampaně následovaly a cestující v ČR i na Slovensku si mohli stáhnout mobilní obsah v podobě obrázku, hry, či znělky.

 

S nástupem chytrých telefonů se v MOBILBOARDu rozhodlo od Bluetooth technologie upustit a inovovat zařízení pro šíření Wi-Fi signálu. Od nápadu nebylo daleko k realitě a v listopadu 2010 již byla realizována první testovací kampaň prostřednictvím reklamní Wi-Fi.

Do dnešní doby již bylo realizováno mnoho desítek autobusů a tramvají s internetem sponzorovaným reklamní kampaní.

MOBILBOARD s.r.o.
Mostní 5552
760 01 Zlín

Korespondenční adresa:
BUSINESS PARK IN
nám. T.G. Masaryka 1280
760 01 Zlín

Kontakty

Mgr. Radmila Pospíšilová

Managing Director

Servis a technická podpora

Filip Drak

Technical Manager

Kontaktní formulář

Ozveme se vám.