Služby

Facebook YouTube
Kontakt

Průkopník ve Wi-Fi marketingu
a dodavatel internetu do veřejné dopravy

Služby na klíč

Výjimečnost našich služeb je v provázanosti jednotlivých kroků, které tvoří souvislé profesionální řešení internetu ve vozech. Komunikaci s dopravcem začínáme poradenstvím a výběrem nejvhodnější sestavy služeb na míru, pomůžeme s instalací do vozů, po celou dobu provozu zajistíme servisní služby na dálku až po monetizaci Wi-Fi obsahu. Nově je začleněna do služeb speciální SW nádstavba pro tvorbu vstupních stránek.

Vzdálený servis a dohledové služby

Umožněn dohledovým webovým portálem, ke kterému získáte přístupová hesla po uzavření objednávky na tuto službu. Provedeme individuální nastavení a konfiguraci HW přímo pro vaše potřeby. Každý den budete mít přehled o funkčnosti vašeho zařízení.

Pomůžeme při instalaci a montáži

Nevíte kam Wi-Fi router umístit, aby bylo zajištěno dostatečné pokrytí signálem? Pomůžeme vybrat nejvhodnější umístění routeru ve voze a možnosti vyvedení zdroje napájení. Montáž provádí zaškolení elektro pracovníci dopravce za naší asistence. Zařízení oživíme a na místě vyzkoušíme funkčnost připojení k internetu. Pro zprovoznění budete potřebovat odblokovanou datovou SIM kartu s dostatečným limitem dat.

Servis, záruka, technická podpora

Tříletá záruka na zařízení je dostatečným argumentem pro koupi kvalitního zařízení MB Wi-Fi Transport. Pro zařízení provozované v závazku kraje či města je možné prodloužení záruky po celou dobu garantované životnosti zařízení. Servisní zásahy jsou prováděny na dálku a v případě nutnosti i přímo ve voze. Velkou výhodou je v případě poruchy možnost výměny HW kus za kus v rámci placených služeb online dohledového managementu a technické podpory. Služby Helpdesku jsou k dispozici ve všední dny od 8:00 do 16:00 hodin a dále po dohodě.

Jaké další služby můžete využít?

  • Testovací provoz/zápůjčka: možnost vyzkoušení zařízení zdarma v rámci testovacího provozu.
  • Pronájem zařízení: potřebuje-li zařízení pouze na několik měsíců v roce, půjčíme vám plně funkční set včetně SIM karty. Pronájem je zajímavý například pro krátkodobý provoz cyklobusů v letním období, nebo pro speciální dopravu na přání zákazníka.
  • Využijte možnost koupě HW s novým vozem přímo z výroby, jedná se o efektivní způsob financování bez nutnosti dodatečných nákladů na montáž.

Jak to funguje

Systém na tvorbu mobilních stránek

  • Responzivní
  • Snadná editace
  • Plánovací kalendář
  • Statistiky

Kontaktní formulář

Ozveme se vám.